PolyglotGym
КурсГраматикаСлова
УвійтиСтворити акаунт
КурсГраматикаСлова

Ще

БібліотекаСпільнота

Мова інтерфейсу

Створити акаунтУвійти
PolyglotGym
Усі мовиКурсиГраматика

Завантажити застосунок

Завантажити вApp StoreДоступно вGoogle Play
PolyglotGym

Вивчайте іспанську онлайн з інтерактивними курсами, тренажером словника та іншими інструментами.

Навчання

  • Усі мови
  • Курси
  • Граматика
  • Слова
  • Вирівняти словник

Спільнота

  • Бібліотека
  • Форум
  • Клуби

Завантажити застосунок

Навчайтеся будь-де

Завантажити вApp StoreДоступно вGoogle Play

© 2026 PolyglotGym. Усі права захищені

Політика конфіденційностіУмови використання

КурсГраматикаСлова
  1. Головна
  2. ›Граматика
  3. ›A1
  4. ›Правильні дієслова на -er
VerbosA1

Правильні дієслова на -er

Present tense conjugation of regular -er verbs: comer, beber, leer

Мета навчання

Can conjugate regular -er verbs in the present tense and distinguish -er from -ar endings

Навички для іспиту:Expresión escritaExpresión oral

Подивіться на ці приклади. Чи можете ви помітити граматичну закономірність?

¿Qué comes normalmente?

What do you normally eat?

Leo un libro todas las noches.

I read a book every night.

Los niños beben leche en el desayuno.

The children drink milk at breakfast.

Зверніть увагу на виділені частини. Що у них спільного?

Los verbos terminados en -er son el segundo grupo de verbos regulares.

PersonaTerminacióncomerbeberleer
yo-ocomobeboleo
tú-escomesbebeslees
él/ella/usted-ecomebebelee
nosotros/as-emoscomemosbebemosleemos
vosotros/as-éiscoméisbebéisleéis
ellos/ellas/ustedes-encomenbebenleen

Diferencia con -ar: La vocal temática cambia de a a e: -as → -es, -a → -e, -amos → -emos, -áis → -éis, -an → -en. Solo yo (-o) es igual.

Verbos -er frecuentes: comer (to eat), beber (to drink), leer (to read), comprender (to understand), correr (to run), creer (to believe), aprender (to learn), vender (to sell).

Застосуйте цю граматику у вправах курсу A1

Вправи для практики
Mixing -ar and -er endings: *comes is correct but learners might say *comas (mixing with -ar subjunctive). The yo form (-o) is the same for all three groups. 🇬🇧 English speakers: Same challenge as -ar verbs — remembering all 6 forms. May mix up -ar/-er endings.

¿Qué comes normalmente?

What do you normally eat?

comer → tú comes: stem com- + -es. Note: -er verbs use -es for tú (not -as like -ar verbs).

Leo un libro todas las noches.

I read a book every night.

leer → yo leo: stem le- + -o. The stem is just 'le-' because the infinitive is le-er.

Los niños beben leche en el desayuno.

The children drink milk at breakfast.

beber → ellos beben: stem beb- + -en. The ellos/ustedes form always ends in -en for -er verbs.

Практикувати в курсі

Застосуйте цю граматику у вправах курсу A1

A1 Курс
← Назад до тем

Закріпіть на практиці

Спробувати безкоштовну вправу з курсу

Схожі теми граматики

  • Правильні дієслова на -ar
  • Дієслово ser
  • Дієслово estar
  • Різниця між ser і estar
  • Правильні дієслова на -ir
  • Неправильні дієслова tener і venir
  • Неправильні дієслова ir і dar
  • Неправильні дієслова hacer, poner, salir